Aksiyonkitap.com

Final 10.Sınıf Biyoloji Konu Anlatımlı

.
Final 10.Sınıf Biyoloji Konu Anlatımlı

Büyük resmi göster

9786053741930
[Satış Dışı]
0 Adet
 
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Final 10.Sınıf Biyoloji Konu Anlatımlı

 

Elinizdeki kitap final yaymcılık’\r\ özgün eserlerinden biridir. “10. Sınıf Biyoloji Konu Anlatımlı” kitabı hem okul derslerinize yardımcı olmak hem de lise son sınıfta gireceğiniz YGS ve LYS’ye ön hazırlık yapmak amacıyla hazırlanmıştır.

Biyoloji ilk bakışta ezber bilgilerden oluşan bir ders gibi görünse de temel gerektiren bir derstir. Bu nedenle biyolojide başarı, zamana yayılmış kapsamlı bir çalışmayla sağlanır. Biyolojiyi köklü bir biçimde öğrenmek için lise yılları boyunca çalışmalı, hem okul derslerinde hem de sınavda başarınızı şimdiden artırmalısınız.

Biyolojide başarı yalnızca bir konuyla ilgili temel ilkeleri ve kavramları bilmekle sağlanmaz. Her konuyla ilgili yüzlerce soru çözerek öğrendiklerinizi pekiştirmeniz gerekir. Bu nedenle iyi bir kaynakta konular anlaşılır bir biçimde anlatılmalı ve egzersiz yapacağınız bol soru bulunmalıdır. İşte “10. Sınıf Biyoloji Konu Anlatımlı” kitabımız bu niteliktedir.

Kitabı uzun yılların dershanecilik deneyimiyle hazırlayan yazarımız Aslan Aydın’a ve düzeltmelerinde gönüllü katkılar sağlayan Jülide Bıçakçı, Ha-sibe Yakalı, Betül Şimşek, İlkay Sümer, Canset Akçay, Canan Yaşar, Fatih Beygirci, Pınar Hız ve Ayten Dikenliçakmak’a teşekkür ediyoruz.

Düzenli ve zamana yayılmış çalışma yapan bir öğrenci için biyoloji asla korkulacak bir ders değildir. Kitabı bitirdiğinizde sizin de bu kanıyı paylaşacağınıza inanıyor, başarılı bir yıl diliyorum.

Ürün Özellikleri

Final Yayınları
9786053741930
296 sayfa
Aslan Aydın
19,5 x 27,5 cm
1. Hamur kağıt
Karton Kapak

 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Karakterler: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli + Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


 

Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00'a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.


Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.


Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.


Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55


Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

 


99TL ve Üzeri Kargo Bedava

FacebookTwitter

Yükleniyor...