Aksiyonkitap.com

Karekök YGS Doğrunun Analitiği Kitabı

.
Karekök YGS Doğrunun Analitiği Kitabı

Büyük resmi göster

9789750150203
16.00 TL
10.88 TL
%32
5.12 TL (%32 İndirimli)
.
1088 Puan
11 Puan
243 Adet

 
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Karekök YGS Doğrunun Analitiği Kitabı

 

Bu çalışmada amacım; lise düzeyindeki geometri konularını, temelden başlayarak adım adım öğretmek ve üniversite giriş sınavına hazırlanan öğrencilerin etkin alıştırma yapmasını sağlamaktır. Bunu başarmak için, alışılagelmişin dışında bir tarz kullandım. Bu yeni yaklaşıma “MODÜLER PİRAMİT SİSTEMİ” adını uygun gördüm.

Modüler Piramit Sistemi’yle lise düzeyindeki tüm geometri konuları, taşlarla bir piramit oluşturuluyormuş gibi anlatılacaktır. Sistem, konu ve amaçların bağımsız öğrenilebilmesine olanak sağladığından, MODÜLER sözcüğü bu yaklaşımın adında yer almıştır.

Geometri kitaplarının üçüncüsü Analitik Geometri’nin bir bölümü olan bu çalışmayla MPS nin köşetaşlarıyla geometrinin sistematiğinin (teorem + teorem + ...) örtüştüğünü göreceksiniz. Bu kitap hazırlanırken lise müfredatı dikkatle incelenmiş, sınırları belirlenmiştir. Üniversiteye giriş sınavı soruları; konu dağılımı, soru tipi ve seviyesi, öğrenciden istenen yaklaşım tarzları göz önüne alınarak analiz edilmiştir. Bu tespit ve analizden sonra değişik kaynakların desteği ve uzman öğreticinin düşünce ve yaklaşımlarının somut bir sistem haline getirilmesiyle bu kitap oluşturulmuştur.

Öğretmen ve öğrencilerimizden gelen yoğun istek sonucu “MODÜLER PİRAMİT SİSTEMİ” yle yeni bir kitap serisi oluşturuyoruz. Fizik, kimya, coğrafya ve Türkçe gibi farklı branşlara da uyarladığımız kitaplarla sizleri buluşturmaya devam edeceğiz.

Bu kitap tanıtım amacıyla oluşturulmuş ve Geometri - 2 kitabının ilk baskısının eki olarak sizlere hediye edilmiştir.

Değerli öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize yararlı olması dileğiyle...

Ürün Özellikleri

Karekök Eğitim Yayınları
9789750150203
160 sayfa
Komisyon
19,5 x 27,5 cm
1. Hamur kağıt
Karton Kapak

 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Karakterler: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 10.88 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 10.88 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli + Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


 

Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00'a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.


Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.


Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.


Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55


Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

 


Kapıda Öde!

99TL ve Üzeri Kargo Bedava

FacebookTwitter

Yükleniyor...